Etui wodoszczelne Aquarius GoPack Smartfon L

11,90 zł

221

Nowy

Więcej informacji


Etui wodoszczelne do smartfonów GoPack nie zakłócają pracy ekranu dotykowego i można korzystać z funkcji dotykowej bez problemu nawet gdy telefon jest szczelnie zamknięty w etui.

Praktyczne etui wodoszczelne, które skutecznie zabezpieczy rzeczy znajdujące się w środku w czasie spływu kajakowego, wyprawy górskiej lub rowerowej. Doskonale nadaje się w czasie deszczu, gdy np. przemoknie nam plecak. Jeden z "niezbędników turysty" - tanie i proste zabezpieczenie rzeczy.
Etui pasuje do przechowywania telefonów typu Galaxy S5 S6 S7 Edge, IPhone 6 6s 6 plus 6s plus , Nexus 5. 6  oraz aparatów fotograficznych, dokumentów, kluczyków itp.

Rozmiar L: 17 x 10,7 cm 

Nadaje się do wszystkich telefonów, które nie przekraczają wymiarów: 
  • szerokość 10 cm 
  • wysokość 15 cm

Przeznaczenie: dla osób uprawiających sporty wodne do ochrony telefonu przed zachlapaniem wodą. Wodoszczelne etui, które pozwala zabrać niezbędne drobiazgi na łódkę, kajak lub rower wodny. Miękki materiał pozwala na używanie telefonu bez wyjmowania z etui. Smycz umożliwia zawieszenie i noszenie etui na szyi.

Etui wykonane jest z przeźroczystego materiału Tarpaulin PVC odpornego na wodę oraz promieniowanie UV. Zamknięcie następuje po zaciśnięciu zapięcia strunowego i dosunięciu do końca prowadnicy odpowiednio dopasowanej do etui - wówczas zawartość jest chroniona przed wilgocią, wodą i zabrudzeniem. Przezroczyste okno umożliwia korzystanie z urządzenia bez wyciągania go na zewnątrz. Dzięki płaskiemu kształtowi etui bez problemu zmieści się w torbie lub plecaku.

Kolor: przeźroczysty worek (etui) + żółta prowadnica + biała smycz 

Całość zapakowana jest w dodatkowy kartonik zabezpieczający.

Zalecenia:

By sprawdzić wodoszczelność, włóż do środka jakiś niepotrzebny przedmiot (np. kawałek papieru), zamknij i włóż etui do miski lub wiadra z wodą.
W czasie użytkowania bądź pewny, że prowadnica jest dobrze dopasowana do etui i dosunięta do końca.

Uwaga: Producent nie odpowiada za szkody wynikające z niewłaściwego użytkowania.